Profil firmy

THOR logoNasza firma Marine and Diving Service „Thor” zajmuję się działalnością w sektorze morskim. Ze względu na fakt, że morze jest miejscem, gdzie spotyka się wiele umiejętności i profesji to zajmujemy się działalnością w wielu sferach związanych właśnie z tym żywiołem.

Działalność skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych a także dużych podmiotów gospodarczych,  z którymi wielokrotnie współpracowaliśmy.

Morze nie wybacza błędów, więc podchodzimy bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowanie do każdego powierzonego nam zadania, zlecenia lub projektu.

  • Realizacji dużych projektów – przeprowadzone przez naszą firmę zostały duże projekty zarówno w Polsce i na świecie związane z budową i przebudową jednostek pływających.
  • Inspekcji statków i ładunków zlecanych przez armatorów jednostek lub inne firmy.
  • Bezpieczeństwo i Higiena Pracy na jednostkach pływających i nie tylko. Organizujemy kursy BHP, przeprowadzamy audyty pod względem bezpieczeństwa, a także prowadzimy dokumentację, włączając powypadkową.
  • Prowadzimy kursy nurkowania rekreacyjnego – jest to najlepszy sposób spędzania czasu, jaki można sobie wyobrazić. Dla nas to praca ale również wypoczynek.
  • Wynajmujemy jednostki pływające, znajdujemy załogi tych jednostek.